+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

Штахетник із металу

Ціна: від 35,00 грн. за пог. м

Технічні параметри Штахетник із металу

ШТАХЕТНИК

Паркан є невіддільною частиною приватної оселі. Досить важко знайти приватну нерухомість, що не мала би паркану чи іншої огорожі. Окрім суто охоронної функції, паркан є важливим декоративним архітектурним елементом. Людей зустрічають по одежі, а будинок по огорожі. В останній час особливо популярним стає встановлення парканів та огорож з металевого штахетника. Цьому сприяє не висока ціна металевих штахет та їх практичність .

Що таке металевий штахет, або як його часто називають “євроштахетник” і як він виготовляється

З-поміж конструкцій для огорожі вирізняє металевий штахетник виробництво цього матеріалу. За основу береться гарячеоцинкований сталевий лист. Методом холодного прокату йому надається певний геометричний профіль. Для забезпечення корозійної стійкості лист вкривається декількома шарами синтетичних матеріалів:

  • грунтування;
  • пасивучий шар;
  • фарбування;
  • полімерне покриття.

Вибір кольору готової продукції здійснюється за палітрою RAL або RR. Існує декоративний євроштахетник під дерево покриття Printech, що своїм зовнішнім виглядом і забарвленням імітує деревину: золотий дуб , світлий та темний дуб, вільха, сосна, 3-д Дуб. Особливо елегантно виглядає двухсторонній євроштахетник.

Розріз Штахетник Напівкругрий


Розріз Штахетник Трапецевидний


ДИЗАЙН ВАШОГО ДАХУ

За допомогою конструктора кольору Ви можете побачити, як буде представлений новий дах для Вашого будинку. Скористатися нашою простою у використанні послугою