+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

Комплектуючі

ДИЗАЙН ВАШОГО ДАХУ

За допомогою конструктора кольору Ви можете побачити, як буде представлений новий дах для Вашого будинку. Скористатися нашою простою у використанні послугою

Для будь-якої покрівлі, з якого б матеріалу вона не була зроблена, необхідні комплектуючі. Не важливо, надійна металочерепиця це, або бюджетний профнастил або навіть сучасна гнучка черепиця.

Один з дуже важливих моментів це гідроізоляційна плівка для даху яка захистить від протікань навіть при самому сильному дощі, вітрі і при таненні снігу. І купити плівку під металочерепицю вам буде необхідно під будь-який вид покрівельного покриття.

Так само, саморізи для профнастилу краще брати максимально якісні, бо на них буде дуже велике навантаження. Тоді ви можете бути впевнені, що в цій частині конструкція буде точно надійна. Якщо вам потрібно купити саморізи для профнастилу з доставкою в Луцьк або в найближче місто, то ціна для вас буде та ж, що і в головному відділенні продажу - Волиньсталі.

У нас ви можете купити саморізи для профнастилу будь-якого іншого виробника, такого типу кріплення, різної ціни і якості у нас представлений у величезному асортименті. Так само в магазині є все, що може вам знадобитися при монтажі покрівлі будь-якого типу.

Звісно ж, ми пропонуємо безліч варіантів кріплення і для інших видів покрівельного покриття, наприклад шурупи для металочерепиці купити з доставкою в Львів, Тернопіль, Ковель, Дубно, Луцьк не складно.

Але найголовніше, у нас ви можете купити саморізи для металочерепиці з умовою величезного ассортименту. І не доведеться "брати що є", навпаки, ви зможете підібрати саме те, що найкраще підійде вам.

Наші фахівці із задоволенням проконсультують і допоможуть знайти саме ті комплектуючі та фурнітуру для покрівлі даху, яка буде ідеальною як за ціною, так і за якістю. І ви будете повністю впевнені в тому, що ваша покрівля надійна і протримається багато років.