+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

Про компанію

Компанія "ВолиньСталь" працює на покрівельному ринку України з 2009 року. З кожним роком ми постійно розвивалися, розвиваємося, і будемо розвиватися, щоб надавати нашим клієнтам все більший вибір високоякісних та сучаних покрівельних матеріалів за дуже привабливими цінами від виробника.

Наша компанія пропонує широкий асортимент профнастилу та металочерепиці для даху та огорожі.

У нас Ви можете придбати профнастил та металочерепицю іноземних та українських виробників, а також всі необхідні для комплектації даху аксесуари.

НАША ПРОДУКЦІЯ

Металочерепиця — покрівельний матеріал, що виготовляється з оцинкованої сталі з полімерним захисним покриттям. Зовнішнє покриття металочерепиці забарвлюється в різні кольори. При виробництві металочерепиці використовуються кілька захисних покриттів, що розрізняються за своїми властивостями, товщиною і ціною.

Профнастил - стіновий або покрівельний матеріал для зовнішніх огороджень, стін і дахів. Профнастил використовується при будівництві стін і покрівлі цехів, складів, торгових павільйонів, ангарів, котеджів, садових і дачних будиночків. Стіни і покрівля з профнастилу не обтяжують будівлі і володіють відмінною герметичністю.

Металевий сайдинг — облицювальний матеріал, призначений для захисту будівель від дощу, вітру та інших зовнішніх впливів. Сайдинг також використовується для естетичного оздоблення будинків.

Водостічна система — комплексна система водовідведення, що ідеально відповідає будь-яким типам дахів.

Мансардні вікна — вікна в покрівлі будинку, призначені для природного освітлення і провітрювання мансардних приміщень, іноді — для виходу на дах. Мансардні вікна встановлюються в конструкції покрівлі під заданим кутом до горизонтальної площини.

Ізоляційні матеріали — матеріали, що використовуються для теплової ізоляції і мають наступні властивості: малий коефіцієнт теплопровідності, невеликий об'єм та вагу, незначну гігроскопічність, вогнестійкість, морозостійкість, відсутність запаху.