+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

Профіль для гіпсокартона

ДИЗАЙН ВАШОГО ДАХУ

За допомогою конструктора кольору Ви можете побачити, як буде представлений новий дах для Вашого будинку. Скористатися нашою простою у використанні послугою

Кожна конструкція для монтажу гіпсокартону повинна складатися з профілів. Профілі виготовляються різних форм, довжини і товщини. У гіпсокартонних конструкціях також застосовуються різні кріплення, саморізи, дюбелі і стрічки. У виробництві профілю застосовується лист холоднокатаного металу, із застосуванням технології цинкування. Таким чином профілі отримують додаткові характеристики, міцність і антикорозійність.

Профіль для гіпсокартону CD, UD, UW, CW - можлива порізка під індивідуальні розміри.

Ціни на профіль для гіпсокартону в містах Самбір, Стрий, Червоноград, Трускавець, Сокаль, Моршин, Луцьк варіюються від кількості потрібного матеріалу і виду профілю.

Також в нашому каталозі ви можете знайти профіль для гіпсокартону CD, UD, UW, CW, який можна придбати у Володимирі-Волинському, Здолбунові, Дубно та інших містах. Купити профіль для гіпсокартону можна в будь-який час доби, всього лише зв'язавшись з нашим консультантом на сайті.