+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

Профіль для гіпсокартона

ДИЗАЙН ВАШОГО ДАХУ

За допомогою конструктора кольору Ви можете побачити, як буде представлений новий дах для Вашого будинку. Скористатися нашою простою у використанні послугою

Кожна конструкція для монтажу гіпсокартону повинна складатися з профілів. Профілі виготовляються різних форм, довжини і товщини. У гіпсокартонних конструкціях також застосовуються різні кріплення, саморізи, дюбелі і стрічки. У виробництві профілю застосовується лист холоднокатаного металу, із застосуванням технології цинкування. Таким чином профілі отримують додаткові характеристики, міцність і антикорозійність.

Профіль для гіпсокартону CD, UD, UW, CW - можлива порізка під індивідуальні розміри.

Ціни на профіль для гіпсокартону в містах Самбір, Стрий, Червоноград, Трускавець, Сокаль, Моршин, Луцьк варіюються від кількості потрібного матеріалу і виду профілю.

Також в нашому каталозі ви можете знайти профіль для гіпсокартону CD, UD, UW, CW, який можна придбати у Володимирі-Волинському, Здолбунові, Дубно та інших містах. Купити профіль для гіпсокартону можна в будь-який час доби, всього лише зв'язавшись з нашим консультантом на сайті.