+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

Металочерепиця

ДИЗАЙН ВАШОГО ДАХУ

За допомогою конструктора кольору Ви можете побачити, як буде представлений новий дах для Вашого будинку. Скористатися нашою простою у використанні послугою

Незважаючи на появу нових сучасних покрівельних матеріалів, металочерепиця не втрачає своїх позицій на світовому ринку покрівельних матеріалів, оскільки володіє цілим рядом переваг. Вона вважається відносно дешевим матеріалом, який відрізняється довговічністю і пристойним виглядом.

В основному дах з металопрофілю в Луцьку, Рівному, Ковелі та Володимир Волинському Чи Тернополь виконується саме з цього покриття, купити яке можна на підприємстві «ВолиньСталь».

Але для того, щоб купити металочерепицю в Луцьку, потрібно мати певне уявлення про цей будівельний матеріал, та його розмаїття і характеристики.

Коротко про технологію виробництва металопрофілю в Україні

Випускається якісна і недорога металочерепиця на автоматичній лінії з використанням сучасних технологій і складного обладнання. Сировиною служить холоднокатана сталь, яка проходячи через прокатний стан, перетворюється в сталевий лист потрібного профілю. Потім готові відформовані листи надходять в цех гарячого цинкування, де покриваються шаром цинку за спеціальною технологією.

Для додаткового захисту листів від зовнішніх агресивних впливів, вони на кінцевому етапі виробництва, покриваються полімерним покриттям, яке забезпечує тривалий термін експлуатації.

З гладких листів виготовляють додаткові покрівельні елементи і добори, які входять в комплекти покрівельного покриття на різні об'єкти.

Максимальна довжина листів складає 8 м, а товщина коливається від 0.35 до 0.5 мм. Листи можуть мати стандартні і індивідуальні розміри довжини. Ширина коливається від 1.16 до 1.19 м.

Де замовити комплект металочерепиці?

Купити металочерепицю в таких містах як: Луцьк, Ковель, Рівне, Тернополь, Львьвів, Ужгород та Сокаль можна у безпосереднього виробника компанії «ВолиньСталь». Для цього можна викликати замірника на об'єкт, який виконає необхідні виміри і визначить точні гаабрити металочерепиці і всіх супутніх сполучних елементів і аксесуарів які будуть вам необхідні для покрівлі даху будинку.

Консультанти компанії нададуть необхідну додаткову консультацію про наявність асортименту та особливості технології монтажу покрівельного покриття. Можлива доставка в будь-який регіон України безпосередньо на об'єкт.