+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

Мінеральна вата Техно ніколь

Технічні параметри Мінеральна вата Техно ніколь

Базальтовий утеплювач (мінеральна або кам'яна вата) - один з найбільш популярних на сьогоднішній день теплоізоляційних матеріалів, який посів лідируючі позиції на будівельному ринку України, завдяки своїм численним перевагам і унікальним властивостям.

М'яка теплоізоляція не тільки відмінно справляється зі своїм основним призначенням, але і виступає чудовим звукоізолятором і вогнезахистом. Свою назву, базальтовий утеплювач отримав завдяки використанню в якості основного компонента гірських порід габро-базальтової групи і схожою з ватою структурі.

Тут піде мова саме про мінеральну вату ТехноНІКОЛЬ.

Вона в свою чергу ділиться на кілька видів, які використовують для покрівлі, для утеплення стін, підлог, різного виду приміщень і ін.

Мінеральна вата ТЕХНОНІКОЛЬ - це легкий гідрофобізований, негорючий тепло-, звукоізоляційний мат на основі гірських порід базальтової групи. Це універсальний матеріал для приватного будівництва.

Область застосування

Матеріал рекомендований для застосування в котеджному і малоповерховому будівництві в якості тепло-звукоізоляції горизонтальних, похилих і вертикальних конструкціях, таких як мансарди, каркасні стіни, стіни з обробкою сайдингом, підлоги та перекриття, перегородки.

ДИЗАЙН ВАШОГО ДАХУ

За допомогою конструктора кольору Ви можете побачити, як буде представлений новий дах для Вашого будинку. Скористатися нашою простою у використанні послугою