+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

Металопластикові вікна Steko

Технічні параметри Металопластикові вікна Steko

З 2006 року компанія«Steko» є єдиним в Україні спеціалізованим виробником металопластикових вікон під торговою маркою Steko. Одна й та ж назва торгової марки і профільної системи дозволяє заводові вигідно відрізнятися від конкурентів, позиціонуючи себе на віконному ринку.

ПВХ- профіль « STEKO » зроблено в Евросоюзі спеціально для компанії «Стеко Трейдинг». Профіль пройшов випробування в Європі, згідно технічних вимог ДСТУ і СЕ. Він екологічно чистий, безпечний в эксплуатації, стабілізований CaZn (без свинцю), стійкий до негативних впливів навколишнього середивища, з глянцевою, ідеально білою поверхнею (гарантований термін використання 50 років).

ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ :

Квадратний підсилювач (армуючий профіль) товщиною стінки до 2 мм в рамі та імпості гарантує максимальну міцність, жорсткість і довговічність віконних конструкцій. Даний армуючий профіль забезпечує надійний захист готової конструкції від вітрового навантаження. Вибір товщини армуючого профіля визначається видом конструкції. Правильний вибір арміра забезпечує мінімальну деформацію для правильного функціонування вікна.


ДИЗАЙН ВАШОГО ДАХУ

За допомогою конструктора кольору Ви можете побачити, як буде представлений новий дах для Вашого будинку. Скористатися нашою простою у використанні послугою