+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

Металеві ламелі

Ціна: від 26,00 грн. за пог. м

Технічні параметри Металеві ламелі

МЕТАЛЕВІ ЛАМЕЛІ

Паркан є невіддільною частиною приватної оселі. Досить важко знайти приватну нерухомість, що не мала би паркану чи іншої огорожі. Окрім суто охоронної функції, паркан є важливим декоративним архітектурним елементом. Людей зустрічають по одежі, а будинок по огорожі. В останній час особливо популярним стає встановлення парканів та огорож з металевих ламелей. Цьому сприяє не висока ціна металевих ламелей та їх практичність.

Металеві ламелі - один із кращих матеріалів, що використовуються сьогодні для створеня красивих і надійних огороджень. Металеві ламелі кріпляться горизонтально і утворюють полотно забору, що зовні нагадує жалюзі.

Що таке металеві ламелі і як вони виготовляються

З-поміж конструкцій для огорожі вирізняються металеві ламелі - виробництво цього матеріалу. За основу береться гарячеоцинкований сталевий лист. Методом холодного прокату їм надається певний геометричний профіль. Для забезпечення корозійної стійкості лист вкривається декількома шарами синтетичних матеріалів:

  • грунтування;
  • пасивучий шар;
  • фарбування;
  • полімерне покриття.

Вибір кольору готової продукції здійснюється за палітрою RAL або RR. Існує декоративні ламелі ід дерево покриття Printech, що своїм зовнішнім виглядом і забарвленням імітує деревину: золотий дуб , світлий та темний дуб, вільха, сосна, 3-д Дуб. Особливо елегантно виглядає двухсторонній євроштахетник.

Розріз Ламелі

У нас налагоджено власне виробництво ламелей для заповнення забору, тому ми здійснюємо суворий контроль якості і пропонуємо своїм клієнтам вигідні ціни, а також комплексний підхід до встановлення огорож будь-якої складності.

ДИЗАЙН ВАШОГО ДАХУ

За допомогою конструктора кольору Ви можете побачити, як буде представлений новий дах для Вашого будинку. Скористатися нашою простою у використанні послугою