+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

Що краще вибрати для покрівлі: металочерепицю або профнастил?

25

06.2019

Розглянемо з вами найпопулярніші види покрівлі як металочерепиця та профнастил, порівняємо що краще і для яких дахів. На просторах інтернету та у звичайних будівельних магазинах зустрічаємо велику кількість форм та кольорів даних покрівельних матеріалів. Але на якому ж зупинити свій вибір?

Одразу зазначимо, що вони відрізняються візуально, металочерепиця має у своїй форми горизонтальні хвильки, що візуально нагадують звичайну черепицю. А профнастил – вертикальні лінії (рейки),які додають матеріалу міцності.

Металочерепиця відрізняється особливими показниками, такими як: високий експлуатаційний період, компактність, легкість в установці, невелика вага, стійкість до ультрафіолетового випромінювання, економічність. Але такий показник як коефіцієнт шумопоглинання дуже малий та є його недоліком. Тому при монтажі краще одразу застосовувати звукопоглинаючі матеріали.

Щодо металопрофіля, то він абсолютно універсальний. Його використовують не тільки для дахів, а і для стін, фасадів, огорож. Він ще легший в установці, ніж металочерепиця, дешевший, його легко транспортувати, найголовніше – більше захищений від корозії.

Якщо все-таки визначитись, що краще? Все залежить від типу будівлі, яку вам потрібно накрити: для житлових будинків звичайно краще металочерепиця (з естетичної точки зору), а промислові будинки (гаражі, сараї і т.д.) зручніше буде накривати профнастилом.

Для самостійного монтажу краще обрати металопрофіль, а при виборі металочерепиці порадимо при установці звернутись до професіоналів, так як із таким матеріалом важче працювати.

Як і металочерепиця, так і металопрофіль мають досить тривалий термін придатності, тому можете з впевненістю обирати те, що більше сподобалось.