+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

ПАРКАН із МЕТАЛОШТАХЕТНИКА СВОЇМИ РУКАМИ

08

10.2020

Перед тим як ставити паркан із металоштахетника своїми руками, потрібно розробити його ескіз і скласти схему, на підставі якої зробити розрахунок кількості матеріалів.

Щоб підготувати ділянку для встановлення паркану, необхідно поверхню ґрунту ретельно очистити від сміття, будматеріалів, каменів, зайвої рослинності, чагарників і дерев – загалом, від усього, що може перешкодити монтажу паркану.

Якщо рельєф ділянки нерівний, то варто спробувати вирівняти рельєф. В іншому випадку, встановлення паркану буде проводитися з урахуванням перепаду рельєфу.

Стовпи встановлюються в свердловину в землі, бетонуються, заповнюються піскогравієм. Відстань між стовпами складає не більше 2,5 метрів. Висота стовпа береться з розрахунку бажаної висоти паркану. До цього значення додається 1-1,5 метра на заглиблення.

В даний час можна придбати готові стовпи для забору з металоштахетника. У таких стовпах є спеціальні отвори для кріплення цвяхами і верхня заглушка, що запобігає попаданню вологи всередину стовпа.

Чим тонше стовпи, тим менше відстань між ними. Ми не рекомендуємо робити відстань між стовпами більше 3 метрів.

Далі встановлюємо поперечні лаги, кількість лаг безпосередньо залежить від висоти паркану. Якщо паркан не більше 2 метрів, то достатньо двох поперечних лаг. Якщо паркан від 2 до 3 метрів, то необхідно 3 лаги.

Коли стовпи і лаги встановлені, починається обшивка каркаса паркану металоштахетником.

Захисну декоративну планку встановлюють на верхні зрізи металевих штахет.

Також не забудьте встановити захисні заглушки на верхні торці опорних стовпів.

При установці паркану з своїми руками переконайтеся, що ви робите все якісно і за технологією. Краще залучити знаючу людину, щоб вчасно запобігти помилкам. Важливо врахувати всі нюанси і особливості, щоб паркан прослужив вам довгі роки.