+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

Щорічне обслуговування та ремонт покрівлі із профнастилу. Фарбування.

26

08.2021

При некоректному транспортуванні інструменту, неякісній установці матеріалу, під впливом механічних чинників та природнього середовища – профнастил може проявляти певні недоліки: вм’ятини, подряпини, відшарування, потертості, іржавіння. Щоб покрівля із профнастилу витримала свій експлуатаційний термін, в першу чергу слід уникати перелічених вище причин псування матеріалу, варто регулярно проводити профілактичний огляд покрівлі та усувати дефекти зразу ж при виявленні.

  • Пошкоджені місця накопичують бруд та піддаються корозії.
  • При виявлені тріщин, потертостей, подряпин необхідно застосувати антикорозійне просочення. Щоб не дати можливості розвиватися корозії на поверхні зрізків профільних країв, треба скористатися спецрозчинами і фарбою.
  • Щоб запобігти замерзанню водостоків, щосезону необхідно виконувати очистку покрівлі від сміття.
  • Щоб не допустити протікання покрівлі, треба дотримуватися правил установки профнастилу і використовувати відповідні кріпильні матеріали. Для усунення проблеми з протікання покрівлі у місцях встановлених раніше саморізів, слід замінити їх (бажано, щоб нові були більшого розміру).

Профнастил можна фарбувати кількома способами.

1. Порошкова фарба містить в основі каучук і пігмент. Не потребує розчинників, високоекологічна, пожежостійка, антикорозійна, витримує різні перепади температур, високий ступінь вологості. Буває 2 видів: глянцевою і матовою.

У домашніх умовах краще використовувати для фарбування профнастилу матову.

Глянцева поверхня, нанесена власноруч, може втрачати свій первозданний вигляд під впливом ультрафіолету. Вона надійна лише тоді, коли фарбування її здійснено у заводських умовах за допомагою спеціальних печей.

2. Комбіноване фарбування – потребує спецобладнання, що наносить фарбу під потужним тиском.

3. Безповітряний метод фарбування забезпечує високу якість фарбування. Виконується за допомогою спеціальних сопел.

4. Пневматичний спосіб – це фарбування пульверизатором. Найпрактичніший у використанні.

Перед фарбуванням профнастилу обов’язково треба очистити поверхню від бруду, пилу, помити її лужним розчином. На суху і чисту основу наноситься фарба пульверизатором кілька разів. Не потрібно ніякого додаткового спеціального обладнання, але витрати фарби, що наноситься в кілька разів трохи більше, ніж при використанні її іншими описаними вище способами.