+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

Що потрібно знати, утеплюючи фасад мінватою?

31

10.2019

З подорожчанням цін на опалення, більшість господарів намагаються облаштувати домівку економічно ефективно. Перше і найдієвіше – це утеплення фасаду. Утеплювати можна різними матеріалами, наприклад, мінватою, пінопластом і т.д.

Найпоширенішим і найкращим вважається утеплення мінеральною ватою. Є для зовнішнього утеплення (фасадів) та внутрішнього. Перший варіант товщий і щільніший.

Головне правильно зробити монтаж утеплення. Запорукою надійності є основа під мінвату, її треба підготувати – забрати апаратуру, яка висить на будинку (камери відеоспостереження, супутникові тарілки і т.д.). Далі передивитись поверхню фасаду, щоб не було лущення, тріщини, якщо вони є, то виправити недоліки.

Далі вибираємо матеріал утеплення, лідером серед яких є мінеральна вата, тому що вона:

  • має високий рівень теплоізоляції, шумоізоляції;
  • в матеріалі не можуть завестись гризуни;
  • порівняно дешевий матеріал;
  • легка у монтажі;
  • стійка до зміни температури;
  • не плавиться і не горить.

Не маловажливий фактор при правильному утепленні – надійна і досвідчена команда будівельників. Від майстрів та їх вміння залежить надійність конструкції. Вони повинні дотримуватись технічних вимог, не економити клейку речовину. А найголовніше повідомити вас, що утеплення краще проводити з квітня по жовтень, тоді найкраща температура для міцного склеювання мінвати зі стіною.

Після монтажу можна без проблем покривати фасад штукатуркою та спеціальною декоративною фарбою, щоб ваш будинок мав завершений вигляд.