+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

ПОКРІВЛЯ і ФАСАД: ВИБІР ОПТИМАЛЬНОГО КОЛЬОРУ

18

09.2020

Існує чимало способів підкреслити сильні сторони будинку і приховати слабкі, один із них – грамотний вибір кольорів фасаду і даху. Проекти будинків, представлені на численних будівельних сайтах, в більшості випадків виконані в нейтральних відтінках. Це зроблено для того, щоб кольори не відволікали від деталей проекту, дозволяючи повніше оцінити конструкцію.

Якщо ви мрієте про будинок з бездоганним стильовим оформленням, незайвими будуть наступні рекомендації:

Якщо ваш будинок має традиційний вигляд, в більшості випадків мається на увазі, що буде обраний покрівельний матеріал більш темний, ніж оздоблення фасаду (хоча не заборонено і протилежне рішення). Якщо домінуючий колір здається прісним, можна розбавити його яскравими акцентами.

Для будинку в класичному стилі яскраві кольори під забороною. Поєднання білого і брудно-рожевого тонів фасадній обробці має благородне звучання; білий і яскраво-рожевий будуть нагадувати вам про вазу з зефіром.

При будівництві приватного будинку в північних широтах або інших частинах країни, де переважає холодна погода, доцільно буде використовувати темні кольори. Це дозволить «вбирати» більше сонячної енергії, забезпечуючи будинок теплом.

Якщо котедж буде знаходитися в лісовій зоні, слід вибирати коричневі і зелені відтінки.

Підбір кольору здійснюється в залежності від сусідніх будівель. Якщо замовник не хоче виділятися від інших, то вибираються подібні кольори, в протилежному випадку – покрівля та фасад набувають унікальне колірне оформлення.

Якщо будинок побудований складної форми, вибирати потрібно не яскраві кольори. Оптимальним варіантом буде використання м'яких тонів стін і темних обрамлень дверей, вікон.

Правильне поєднання колірного оформлення фасаду і покрівельного покриття допоможе підкреслити всі достоїнства приватного будинку, побудованого за індивідуальним проектом.