+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

ЕФЕКТИВНІ ЗАСОБИ УТЕПЛЕННЯ ВІКОН

08

10.2020

Якщо масове проникнення холодного повітря в приміщення спостерігається в недавно встановленому вікні – скоріше за все причина в неправильному монтажі. Установка пластикової рами передбачає ретельне закладення щілин, які виникають з усіх боків віконного отвору.

За правильної технології наскрізні тріщини неприпустимі. Якщо дме з нового пластикового вікна – зверніться в організацію, яка займалася його монтажем щоб виправила недоліки. За тривалий період експлуатації пластикового вікна в ньому можуть виникати ушкодження, що впливають на теплоізоляційні показники. Якщо дме з вікна з боку петель, то причиною є руйнування ущільнювальної гумки, пошкодження притискного механізму, неправильне регулювання. Такі несправності виникають, якщо не виконується технічне обслуговування.

Основні етапи утеплення вікон:

  • провести зовнішнє утеплення;
  • замінити пошкоджену фурнітуру;
  • з середини утеплити контур, приділити увагу простору під підвіконням.

Склопакети відомих виробників зазвичай виготовляються з якісних матеріалів, використовуючи гумові ущільнювачі, які прилягають до рами. Таким чином вдається максимально зменшити тепловтрати приміщення.

Додатково, холодне повітря може проникати через скло, ущільнювач, стик між рамою і підвіконням.

Герметизація шва проводиться за допомогою силіконового герметика в три етапи:

  1. підготовка поверхні;
  2. видалення сміття;
  3. тонким шаром наноситься герметик.

Погано притиснуті стулки стають причиною задування холодного повітря. Якщо така проблема спостерігається, потрібно внести корективи у вікна на зиму своїми руками.

Регулювання проводиться за однаковим алгоритмом, але можуть використовуватися різні інструменти. На торці відкритої стулки знаходяться елементи, схожі на гайки. Щоб їх крутити використовується шестигранник або плоскогубці. Зимовий режим – коли більша частина тіла гайки направлена в сторону ущільнювача стулки. Зробивши таке налаштування, ущільнювачі почнуть сильніше притискатися до рами, через що протяги зникнуть.