+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

Де можна використовувати профнастил?

11

10.2019

Зростання темпів будівництва створюють вигідні умови для розвитку нових технологій і розробки сучасних матеріалів із покращеними властивостями. Великим досягненням стало виробництво профнастилу. На сьогоднішній день це один з найбільш зручних будівельних матеріалів.

Сьогодні профнастил розширив своє застосування завдяки високим експлуатаційним характеристикам, універсальності, конкурентною ціною.

Найчастіше металевий профіль використовується: для зовнішніх стін, перекриття, покрівлі, внутрішніх стін, перегородки; в будівництві комерційних споруд (кіоски і павільйони, автозаправні та мийні станції, магазини); в промисловому будівництві (ангари, склади, цехи); при будівництві житлових будинків.

Профнастил незамінний, коли проводиться реконструкція об'єктів. При його застосуванні скорочуються загальні терміни будівництва, при цьому несучі конструкції будинків не піддаються додатковому навантаженню. Використання металопрофілю дозволило збільшити обсяг каркасного будівництва і значно прискорило процес зовнішньої обробки приватних будинків.

Профнастил випускається різних видів і типів профілю. Стінові профілі можуть бути хвилясті і трапецієподібні, покрівельні та несучі – тільки трапецієподібні. Профнастил випускається також у вигляді касет.

Використання профнастилу при благоустрою територій економічно найефективніше. Профнастил для парканів використовується як для тимчасових споруд при будівництві, при цьому використовують дешевий варіант – оцинкований, так і для огородження території ділянок дач, житлових будинків. Як матеріал огорожі, профнастил добре поєднується з традиційними матеріалами такими як камінь, цегла.

Також профнастил використовують для воріт. Безсумнівно, що ворота відіграють важливу роль в загальній стилістиці забору, тому ворота з профнастилу органічно вписуються і можуть бути домінуючим елементом. Завдяки легкості конструкції, ці ворота можуть виконуватися більшої ширини, ніж металеві та ковані. Застосування профнастилу значно збагачує варіанти виконання воріт, множинний дизайн надає індивідуальність кожного виконання.

Замовити металопрофіль можна на нашому сайті, а також отримати безкоштовну консультацію від наших менеджерів і прорахунок необхідних будівельних матеріалів.