+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

ЯКІ ІСНУЮТЬ РІЗНОВИДИ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН?

18

09.2020

На сьогоднішній момент вікна з ПВХ користуються найбільшим попитом. Але як розібратися в різноманітті віконних систем і зрозуміти, що краще вибрати? Спеціально для цього ми перерахуємо всі параметри, за якими класифікуються віконні профілі.

Для вибору відповідної конструкції варто враховувати число камер в профілі (камера – простір, утворений між двома пластиковими перемичками, які розташовані уздовж всього профілю):

- трикамерна;

- п'ятикамерна;

- шестикамерна;

- семикамерна.

Таке поняття, як кількість камер, присутнє і в класифікації склопакетів. Тут камера – простір, утворений між склом. Наприклад, якщо скла два, то конструкція – однокамерна.

1. Однокамерна система є застарілою моделлю, тому встановлюється тільки в неопалюваних приміщеннях.

2. Двокамерна система складається з скла в кількості 3 шт. Саме її встановлюють в більшість квартир і приватних будинків.

3. Трикамерна система за своїми властивостями тепло- і шумоізоляції майже не відрізняються від двокамерної, тому її використання не вважається доцільним.

Також склопакет може бути: теплозберігаючим, тонованим, шумоізоляційним, дзеркальним (зовні вікно виглядає як дзеркало).

За способом відкриття стулок:

- Глухі – таке вікно не відкривається.

- Поворотні – подібна стулка відкривається тільки всередину приміщення по вертикальній осі.

- Відкидні – верхня частина вікна зміщується всередину приміщення по горизонтальної нижньої осі. Відкидатися стулка може в декількох положеннях, за це відповідають обмежувачі, які входять в систему пластикового вікна.

- Комбіновані – стулка є одночасно і відкидною, і поворотною завдяки складній фурнітурі, яка дозволяє вікну відкриватися в двох основних положеннях. Найбільш поширена система.

- Розсувні – вікно для відкривання переміщається по прямій вправо або вліво. Встановлюють подібні системи, як правило, на балконі, веранді, в альтанці або невеликій кімнаті.

- Фрамужні – система не відноситься до популярного виду. Як правило, монтується вище невеликої глухої стулки. Має відкидний тип відкривання. Причому може відкриватися як по верхній горизонтальній осі, так і по нижній.

За кількістю стулок також є кілька різновидів пластикових вікон:

1. Одностулкові;

2. Двостулкові;

3. Тристулкові;

4. Балконні блоки (вона включає в себе не тільки пластикове вікно але і балконні двері).

Віконний отвір може мати практично будь-яку форму (квадратні, арочні, круглі, багатокутні, овальні, трапецієподібні, трикутні та ін.).

Однак варто врахувати, чим складніше буде замовлений профіль за формою, тим дорожче вийде система.