+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

ЯК ВІДРІЗНИТИ ОРИГІНАЛЬНУ МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЮ ВІД ПІДРОБКИ?

01

09.2020

Металочерепиця – це той варіант покрівельного покриття, який поєднує в собі доступну ціну і відмінні показники роботи. Останнім часом нерідкі випадки, коли під виглядом певного товару продається підробка, яка не має заявлених характеристик і звичайно не зможе порадувати високою якістю.

Доступність виробу також є одним із найбільш вирішальних факторів, які впливають на вибір покупців при покупці покрівельного матеріалу. Але іноді при бажанні заощадити ви можете купити низькоякісну продукцію, що надалі вплине на термін і якість експлуатації вашої даху.

Щоб бути впевненим у тому, що ви купуєте якісну металочерепицю, дотримуйтесь основних рекомендацій досвідчених фахівців ВолиньСталь:

  1. потрібно впевнитися у відповідності заявлених параметрів покриття реальним. Для цього найкраще: запросити у продавця технічну документацію; перевірити наявність на аркушах маркування і порівняти її дані з заявленими
  2. дізнатися, чи є гарантія на даний продукт і на які випадки вона поширюється

Що стосується конкретних технічних характеристик, то основні з них, які відповідають за якість матеріалу, це:

  • товщина сталі – в ідеальному варіанті повинна становити 0,45 мм
  • ступінь оцинковки – цинковим шаром забезпечується високий ступінь захисту металевого виробу від впливу вологи і опадів, і основного ворога металу – корозії і іржі. Чим більше цинку в захисному шарі, тим краще для збереження всіх експлуатаційних властивостей матеріалу
  • полімерне покриття. Наявність певного типу полімерного покриття – ще одне свідчення того, що матеріал має всі необхідні шари захисту від зовнішніх впливів. Крім захисту цей шар також додасть естетичності простому сталевому листу і дозволить ще довше експлуатувати його навіть в найсуворіших погодних умовах.

Якщо недобросовісному продавцеві якимось чином вдасться обманути вас і продати підробку, а не якісну металочерепицю, в майбутньому вас чекають не дуже приємні сюрпризи, пов'язані з експлуатацією даху, такі як:

  1. Мала тривалість експлуатації через низький рівень міцності і недостатню зносостійкість
  2. Можливість виникнення протікання з усіма наслідками: ризик частих ремонтів, як дрібних, так і цілком ймовірно, що виникне необхідність повної заміни покрівельного покриття
  3. Додаткові трудовитрати, грошові вкладення і час, який ви витратите на виявлення проблеми та її рішення

Тепер ви знаєте, чому так важливо вчасно відрізнити підробку від оригінальної металочерепиці, і ймовірно, будете більш вимогливі при виборі матеріалу. Найкраще співпрацювати з надійними продавцями, які впевнені в якості запропонованої продукції і виробників, з якими працюють. Заощаджувати на покупці покрівельного матеріалу – це не найкраще рішення, тому зважте всі «за» і «проти» і робіть правильний вибір.