+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

Як вибрати ПРОФНАСТИЛ для огорожі?

26

08.2021

Реально зекономити кошти, не помилившись у якості. Як це зробити?

Вибираючи різновид профнастилу, треба враховувати перш за все місце розташування ділянки та мету огорожі.

Огорожа присадибної ділянки відчуватиме менш вітрове навантаження, якщо є внутрішньою. Крайня або та, яка межує із автомобільними магістралями, потребує підвищеного захисту від вітру, піску, каміння сміття.

Невисока огорожа чудово вписуватиметься в ландшафтний пейзаж. Але вона не захищатиме присадибну ділянку від погляду стороннього ока, пилу або непроханих тваринок. Високий паркан задовільнятиме тих, хто живе за принципом «Мій дім – моя фортеця». До цього ж він добре справлятиметься із функцією звукоізоляційного бар’єру як внутрішньою, так і зовнішньою.

Розмір, товщина профнастилу, висота його гофри мають особливе значення. При використанні матеріалу надлишкової товщини доведеться зазнати невиправданих фінансових витрат. Найоптимальнішим для огорожі є стіновий профнастил із висотою гофри від 8 до 20 мм та товщиною від 0,4 мм. А ось наявний на ринку збуту профнастил товщиною 0,35 мм і менше не рекомендується використовувати для паркану, бо він не здатен протистояти серйозним вітровим навантаженням і часто виробляється із низькоякісної сировини.

Рівна поверхня без вм’ятин, відколин, потертостей, подряпин, стабільність габаритних розмірів листів, однорідність відтінку лицьового покриття, акуратні зрізи – ознаки, які видно неозброєним оком. Але повністю пересвідчитися у належній якості профлиста можна, лише ознайомившись із сертифікатом продукції та вимірявши параметри – товщину металу і лакофарбового покриття – спецприладами: мікрометром, товщинометром.

Захист сталі від корозійних процесів залежить від полімерного покриття. У районах із низькою корозійною активністю середовища підійде для парканів профнастил із поліестерним фінішним покриттям. Але більш надійний той, що має покриття підвищеної стійкості до механічних навантажень: йому не шкодить пісок, каміння, що відлітають із-під коліс автомобіля, гілки дерев, що падають від вітру, опади, волога від річки, моря.

Сучасне покриття поєднує в собі цілий ряд різноманітних властивостей. Крім названих вище, актуальними є стійкість кольору до ультрафіолету та декор (відтінки, малюнки).

Зробити правильний вибір профнастилу для огорожі серед наявних зразків, вивчивши їх характеристики, може, звісно, кожен. Але існує інший досить простий спосіб: звернутися за допомогою до фахівців компанії ВолиньСталь. Вам професійно посприяють у максимально точному виборі недорогого високоякісного профнастилу для паркану від виробника.