+38 (050) 724-97-77

+38 (097) 914-36-05

Луцький район, с. Боголюби
вул. Набережна, 20

+38 (096) 101-99-99

+38 (066) 101-99-99

Івано-Франківська обл., с.Ямниця,
вул.Яремчука, 17

Як мити вікна правильно і без розводів

10

04.2020

На перший погляд в митті вікон немає нічого незвичайного, але якщо вже взятись за цю справу, то треба враховувати багато особливостей.

Важливо вибрати підходящу погоду, зазвичай хазяйки миють двічі на рік – восени і навесні. Краще всього мити вікна в похмуру і безвітряну погоду, тоді вода не так швидко висихає і не залишаються розводи.

Як правило, миють вікна спочатку зовні, а потім всередині. Весь процес складає декілька етапів:

  1. миття рами віконної;
  2. миття підвіконників та відливів;
  3. миття фурнітури;
  4. миття безпосередньо скла.

Повинен бути певний порядок, який спільний для всіх етапів:

  • змиваємо за допомогою води шар верхнього бруду;
  • беремо миючий засіб і миємо кожну частину з пінкою;
  • змиваємо водою начисто;
  • натираємо вікна засобом для скла та ганчіркою з мікрофібри.

Особливо зверніть увагу на миття вікон зовні, – це дуже небезпечна процедура, тому ні в якому разі не висовуйтесь з вікна. Використовуйте спеціальні швабри для цього або магнітну щітку. Принцип дії щітки такий – одну частину закріплюєте зсередини вікна, іншу – зовні; коли водите по склу внутрішню частину – зовнішня автоматично повторює ваші рухи, таким чином можна мити дві частини вікна одночасно.

Є такий вид миття як висотна мийка, тут не обійтись без допомоги спеціалістів, зазвичай вона необхідна у висотних будинках, де навіть стіни зі скла, тоді замовляють клінінгову компанію (де працівники альпіністи і навчені роботі на висоті з спеціальним обладнанням). Проте це зазвичай виключення і не стосується приватних будинків чи квартир.

Якщо ви будете дотримуватись послідовності та виконувати все по порядку, процес миття вікон для вас стане легким та приємним, і буде радувати думка, що ви будете прокидатись щоранку і через прозорі вікна спостерігати як сходить сонце.